Muhabbet-i Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhabbet-i Forum

Eğlence-Aksiyon-Komik-Korkunç-Deli Saçması-Manyak ' ların/lerin FORUMU..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALL-STAR WEEKEND

3 posters
YazarMesaj
Zeus

Erkek

ALL-STAR WEEKEND Empty
MesajKonu: ALL-STAR WEEKEND   ALL-STAR WEEKEND EmptyPtsi Şub. 16 2009, 05:26

slm her sene oldugun gibi bu sene de nba all-star weekend organizas yonu bu sene de dewam etti. walla bu yazıyı saat 05:09 da all-star ma.çını izlerken yazıyorum bu macın sonucu belli olmadıgı için soliyemicem ama diger sonucları solicem ..Very Happy gecen sana oldugu gibi bu senede 2. yıl oyuncuları Caylakları 121-116 skorla devirmeyi basardı . Bu macta MPV K.Durant oldu 46 sayı-7 ribaunt ile oynayan Kevin Durant harikalar yarattı ve bir de rekor kırdı ..

Smaç yarısmasının galibi ise R.Fernandes e buyuk haksızlık yaparak N.Robinson oldu Son smaçda gecen senenin sampiyosu D.Howard ın uzerinde smaclayarak smac yarısmasının galibi oldu ama yine soyluyorum R. Fernandes e cok buyuk haksızlık ypıldı . Ayrıca D.Howard yine show yaparak o superman kostumunu giydi we smacını bu sefer adam gibi bastıVery Happy

3. yarışmasın galibi ise ar arda 3. galibiyrtini alacak olan Kappanoyu eleyerek bu hayaline [ kappananun hayali:d]goz dagı weren Miami Heat oyuncusu Daequan Cook oldu 1. turda 18 2. turda 15 3. turda ise 19 3luk atarak sampiyon olmayı basardı ...Very Happy

Az kalsın unutuyodum Takım 3 luk yarısmasınıda DETROİT PİSTONS oldu gecen senin sampiyonları ise wasat bi performan sergiledi Very Happy SPURS:D

Yetenek yarışmasını ise BULLS lu oyunce Derrick Rose kazandı . kendi rekorunu egale den T.Parker da sonuncu yhada 3 oldu hatırlayamıyoerum Very Happy:D

All - Starda sonuclar boyle all-star macının 3. RD oynanıyo r mac bitince konuyu guncellicem bekleyin en gen yarın Very Happy o zamn a kadar ogrenirsiniz belki ama neyse

ALINTI degil dir kendim yazdım I AM A GWN Very Happy:D
http://www.muhabbetiforum.yatkinforum.com
-JongLör-

-JongLör-

Erkek
Ruh Hali : ALL-STAR WEEKEND Keyifs10

ALL-STAR WEEKEND Empty
MesajKonu: Geri: ALL-STAR WEEKEND   ALL-STAR WEEKEND EmptyPtsi Şub. 16 2009, 18:41

ben guncelliyim hemen knk east west macını west aldı (malesef:D) mvp yi 2 oyuncu paylaştı biri Shaq 2. si ise kobe
http://www.muhabbetiforum.yetkinforum.com
_KsK_GkY_

_KsK_GkY_

Erkek

ALL-STAR WEEKEND Empty
MesajKonu: Geri: ALL-STAR WEEKEND   ALL-STAR WEEKEND EmptyC.tesi Şub. 21 2009, 13:48

bncede smaç yarışmasındada rudy fernandez in hakkını yediler(sırf avrupalı diye)
bu arada yetenek yarışmasında kendi en kötü derecesi olan 45 saniyeyi 50 saniyeye çıkararak kendi rekorunu egale etti ve tüm zamanların en kötü derecesini yaptı Very Happy:D
http://www.muhabbetiforum.yetkinforum.com

ALL-STAR WEEKEND
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BEKO ALL STAR 2009
» NBA All-Star Slam Dunk Contest 2009 Phoenix...BUYRUNNNN:D:D [TÜM SMAÇLAR]