Muhabbet-i Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhabbet-i Forum

Eğlence-Aksiyon-Komik-Korkunç-Deli Saçması-Manyak ' ların/lerin FORUMU..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu

+4
ChaosOqe
-JongLör-
_KsK_GkY_
Aring
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
AbnormaL

AbnormaL

Erkek
Ruh Hali : Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 Asik10

Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 04 2009, 13:50

yha küfür ettircen ha artık yetti bulasma silkroad sevmiosan snn sorunu belki bizde conqquest sevmeyioz laf edozmu conquestte sacma counter kırması bişi lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 04 2009, 19:44

Kaptan-ı Derya demiş ki:
yha küfür ettircen ha artık yetti bulasma silkroad sevmiosan snn sorunu belki bizde conqquest sevmeyioz laf edozmu conquestte sacma counter kırması bişi lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

walla küfredicem ben de Very Happy sanane arkadaşım alla alla ben istediim konuya yazarım ya Very Happy adminsiniz diye alla alla Mad ....bi de coquest e istediini de bana ne...bence de coquest kötü...
CAGRI

Erkek

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptySalı Mart 10 2009, 17:08

_Admin? demiş ki:
SRO manyakları olmuş yukarıdaki arkadasşlar ama multiplayer oynana nba2008- middel earth2-cotunter skrite -DOTAAAAAA- battle failet nsl yazılıgını bilmiyom neyse faln bu gibi oyunlarıda arkadaslarınız la oynayınca SRO -Knihgt - CAbal gibi oyunlardan 100000 kat daha eglenceli oluyor yani bi oyuna bağlı kalmayalım arkadaslar

yürü be kocum ( yazım yanlısların knight , flight , middle , counter , strike ) cheers cheers cheers
AbnormaL

AbnormaL

Erkek

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 14:35

wntdSAS demiş ki:
Kaptan-ı Derya demiş ki:

walla küfredicem ben de Very Happy sanane arkadaşım alla alla ben istediim konuya yazarım ya Very Happy adminsiniz diye alla alla Mad ....bi de coquest e istediini de bana ne...bence de coquest kötü...
adminminmiyim bn Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 15:14

Kaptan-ı Derya demiş ki:
wntdSAS demiş ki:
Kaptan-ı Derya demiş ki:

adminminmiyim bn Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! XD

tamam o adminsiniz lafını çıkar ordan Very Happy
-JongLör-

-JongLör-

Erkek
Ruh Hali : Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 Keyifs10

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 17:31

wntdSAS demiş ki:
_Çağıl_ demiş ki:
ya slk mısın sn ya git baska konuya gir nie sevmediin bi oyuna laf edion biraz daha konusursan daıtcam agzını burnunu ztn

bide sn bnm pc nin sistemini duydunmu kocumm onmli olan oyunun boyutu deil oyunun zevki Age of Conan deve gibi oyun ama nerdese hıc tutulmadı

sanane olm gel kır istiosan kırabilirsen sana mı sorcam nereye girceimi adminsin tamam ama bi yere kadar lan alla alla istediim şeyi derim oyun hakkında sana ne...

gelip kırıcam ztn yeter lan forumun dısına cıkarcan artık kavgayı kapa ceneni otur yerine sevmediin oyuna laf edemessin bi daha edersen o laf ettin agzını daıtıcam cunku
http://www.muhabbetiforum.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 17:55

_Çağıl_ demiş ki:
wntdSAS demiş ki:
_Çağıl_ demiş ki:
ya slk mısın sn ya git baska konuya gir nie sevmediin bi oyuna laf edion biraz daha konusursan daıtcam agzını burnunu ztn

bide sn bnm pc nin sistemini duydunmu kocumm onmli olan oyunun boyutu deil oyunun zevki Age of Conan deve gibi oyun ama nerdese hıc tutulmadı

sanane olm gel kır istiosan kırabilirsen sana mı sorcam nereye girceimi adminsin tamam ama bi yere kadar lan alla alla istediim şeyi derim oyun hakkında sana ne...

gelip kırıcam ztn yeter lan forumun dısına cıkarcan artık kavgayı kapa ceneni otur yerine sevmediin oyuna laf edemessin bi daha edersen o laf ettin agzını daıtıcam cunku

dışarı çıkarmaya gerek yok çünkü ben sana diil sro ya laf ediom..adminsin diye Evil or Very Mad sevmediim oyuna laf ederim sana mı laf ediom...bi oyun için kavga ediceksen çok saçmalarsın..
-JongLör-

-JongLör-

Erkek

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 18:00

Bu forumda hiç bi şeye laf ettirmem eger edersen bi yerin yiyosa gel dısarı o ettiin lafı ben senin agzına tıkıyım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 18:03

_Çağıl_ demiş ki:
Bu forumda hiç bi şeye laf ettirmem eger edersen bi yerin yiyosa gel dısarı o ettiin lafı ben senin agzına tıkıyım

beenmiyorum sro yu ya sanki sana laf edioz hea alla allla saçmalıon olm dışarı gel falan..saçma sapan şey yüzünden kavga mı etces..
Aring

Aring

Erkek
Ruh Hali : Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 Ac10

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 18:05

öfff susunlan artık bi kavga etmediiniz kalmış batuhan sn beğenmediğin oyuna yorum yazma caıl snde kavga başlatma şu olay yüzünden
http://muhabbetiforum.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 18:06

Aring demiş ki:
öfff susunlan artık bi kavga etmediiniz kalmış batuhan sn beğenmediğin oyuna yorum yazma caıl snde kavga başlatma şu olay yüzünden

beenmediimiz şeyi sölemek suç mu oluo....saçma sapan büyütüonuz olayı beenmediimizi sölemek suç oluo...
-JongLör-

-JongLör-

Erkek

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 18:09

Bak oyunu beğenmio olabilirsin o zaman ben bu oyunu beğenmiyorum dersin gelipte oyuna dandik iğrenç falan diyemezsin dersden agzın burnun daılcak zaten lan yeter
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 12 2009, 18:11

_Çağıl_ demiş ki:
Bak oyunu beğenmio olabilirsin o zaman ben bu oyunu beğenmiyorum dersin gelipte oyuna dandil iğrenç falan diyemezsin dersden agzın burnun daılcak zaten lan yeter

ya tamam beenmediim oyun zaten bana göre dandiktir irençtir sana göre güzeldir ben fikrimi sölüorm suçlu oluom..sen de saçmalıon artık hea oyuna laf ettik diye kavga mı etcen..tehdit mi edion sen..zaaaaaa Very Happy Very Happy
AbnormaL

AbnormaL

Erkek

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 13 2009, 18:31

[wow]kavga cıkarma artık[/wow]
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu   Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 13 2009, 18:40

Kaptan-ı Derya demiş ki:
[wow]kavga cıkarma artık[/wow]

la ne kavgası be size laf ettiğimiz mi war oyun hakkında bi şe sölüoz suç oluo artık yuh lan size valla hea yuh......

Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Geyik olsun diye kendinize fotoğrafmı yapma istiyorsunuz? işte bunun için en uygun sitEE
» En iyi futbol oyunu
» POKEMON GAMEBOY OYUNU
» Flas Sniper Oyunu
» SHİFT serisi 2 oyunu