Muhabbet-i Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhabbet-i Forum

Eğlence-Aksiyon-Komik-Korkunç-Deli Saçması-Manyak ' ların/lerin FORUMU..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Komik yazılar

2 posters
YazarMesaj
-JongLör-

-JongLör-

Erkek
Ruh Hali : Komik yazılar Keyifs10

Komik yazılar Empty
MesajKonu: Komik yazılar   Komik yazılar EmptyPerş. Şub. 26 2009, 00:13

Arkadaşlar size kendi yazdığım ve bizim yaşadığımız bi olayı yazıcam işte burda

Bir gün girdim sınıfa yine bi kargaşa var. Zaten alıştım ona ama neyse.Gittim oturdum sırama montu çantayı falan çıkardım baktım ordan Güven ‘‘ÇAĞIL’’ diye bi bağırdı dödüm baktım bana bakıp güldü sonrada Gel anlamında el kol işareti falan yaptı bu arada hocada girdi sınıfa derste Türkçe bende silgi isteme bahanesiyle gittim Güven’in yanına biz bi defter almıştık çizgisiz falan buna bişiler çizelim çok düzgün olsun dedik bende defterin ilk sayfasına bi tane ‘‘CEMİL’’ çizmiştim altınada imza falan atmıştım her neyse Güven bana defteri gösterdi bu bi tane penguen çizmiş ama bayağda güzel olmuş yani sonra ben baktım bu penguen ilk sayfada ee orda cemil yokmuydu? Sonra baktım o sayfa kopmuş ama sonra Güven yaa bi elledim sayfayı koptu dedi bende hap gibi yuttum bunu işte aradan zaman geçti deftere iki üç şey çizdik kantinde ondan sonra derse girdik fen dersinde Çağrıyla bişiler çizdim Güvene gösterdik bununda elindeki kâğıdı top haline getirme alışkanlığı vardır aldı baktı sonrada bi anda top haline geldi o çizim bende kızdım dedim abi sen napıyon yeter bi kapış aldım defteri kopardım bunun çizdiği pengueni bende buruşturdum attım yere sonra iyice kızdık falan parçaladık baya defteri en son Çağrı aldı defteri attı camdan aşağıya sonra güldük geçti gitti hesabı artık ders bitti hatta okul bitti fen kursundayız yanımda Çağrı birşeyler çiziyoruz hayalet gibi bişi çizdik aslında Çağrı çizdi ben sadece izledim ve ad koydum. artık sonlara doğru Çağrı bana dedi ki ‘‘LAN KEŞKE DEFTERİ BOZMASAYDIK’’.

Arkadaşlar size yaşadığımız bi olayı komik bir dille anlatmak istedim ancak ilk deneyimim olduğu için beğenmemiş olabilirsiniz ama daha güzelleri gelicek(İNŞ) Very Happy

En son _Çağıl_ tarafından Cuma Şub. 27 2009, 00:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.muhabbetiforum.yetkinforum.com
Zeus

Erkek

Komik yazılar Empty
MesajKonu: Geri: Komik yazılar   Komik yazılar EmptyPerş. Şub. 26 2009, 16:13

Very Happy:D:D aynrn olr olmadı ama nese
http://www.muhabbetiforum.yatkinforum.com

Komik yazılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Fıkralar