Muhabbet-i Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhabbet-i Forum

Eğlence-Aksiyon-Komik-Korkunç-Deli Saçması-Manyak ' ların/lerin FORUMU..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin

2 posters
YazarMesaj
Zeus

Erkek

Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin Empty
MesajKonu: Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin   Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin EmptyPtsi Şub. 02 2009, 14:18

temel bır gun serwıs soforlugu yapıyormus.serwıse bızım turk ınsanları we afrıkalı ınsanlar bınmıs.tabı koltuk kawgası yapmıslar. temel hepsını asagıya ındırmıs demıskı:benım ıcın hepınız yeşilsiniz.yolcular bınerken temel bagırmıs:koyu yesıller arkaya gecsın.

________________________________________________________________________________________________

bakırköyde doktor delileri test etmek için duvara bir kapı çizip hadı gidin o kapıdan cıkınca özgürsünüz demiş.hepsi teker teker gidip çarpıp geri dönmüşler. bir tane deli ise hiç gitmmiyormuş.doktor iyileştiğini düşünerke neden gitmiyorsun diye sormuş.deli ise onlar gidemez kıı bende gidim demiş.doktor neden demiş.deli çünkü o kapının anahtarı bende de ondan demiş

________________________________________________________________________________________________

bir gün namık kemal ingiliz ve fransız bir yarışmaya girerler yarışmakuralları ise masanın üstünde bir içki var set bir içki bu içkiyi içip ondan sonra karşıdaki mağaranın kapısından girip ayının ensesine vurup diğer kapıdan çıkıp bir tane kızla sevişmek. fransız içkiyi devirir ve olduğu yerde sızar ingiliz ise çkiyi içer ve mağara kapısının önünde yığılır sıra bizim namıka gelir namık içkiyi devirir biraz bekler irkilir ondan sonra koşmaya başlar mağaraya girer ve1 saat olur çıkmaz 2 saat olur cıkmaz bunlar merak eder içeriye hirmeye tam hazırlanırken namık içeriden çıkar ve- \"ensesine vurulacak kız nerde\" derheheh:D

Adam zilzurna sarhos halde otelin kapisina gelir, kapida gordugu apoletli, sirmali uniformali adama seslenir : Heeey!, bana bir taxi cagir!adam hiddetle: -!- ben kapici degil, amiralim! ... oyleyse bana bir gemi cagir! Smile)

Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli : Neyimi begenmedigini sorarim.Rus : Evi terk ederim.Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.Italyan : Kadini vururum.Ispanyol: Kocami vururum.Yunanli : Her ikisini de vururum.Türk : Benim kocam yapmaz!
http://www.muhabbetiforum.yatkinforum.com
-JongLör-

-JongLör-

Erkek
Ruh Hali : Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin Keyifs10

MesajKonu: Geri: Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin   Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin EmptySalı Şub. 03 2009, 06:04

sadece 3. sunu beğendım ne lan bunlar Very Happy Very Happy
http://www.muhabbetiforum.yetkinforum.com
Zeus

Erkek

MesajKonu: Geri: Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin   Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin EmptySalı Şub. 03 2009, 13:41

anlamadın hemn bok atma len
http://www.muhabbetiforum.yatkinforum.com
-JongLör-

-JongLör-

Erkek
Ruh Hali : Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin Keyifs10

MesajKonu: Geri: Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin   Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin EmptyPerş. Şub. 05 2009, 01:03

salak bunumu anlamıcam ciddi kotuydu fıkralar ama olsun sanada yazık bide Gwn CONQUEST Sporeden daha super Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.muhabbetiforum.yetkinforum.com

Komik fıkralar.. Bakmadan gecmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Fıkralar
» komik fıkralar
» RAPİDSHARE PREMİUM ALIMI ... bakmadan geçme + REP
» Komik yazılar